KONST / Litografier / Litografi 14954012
nr 1495 4012
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 63/250, kyssen, dedikation. Bildmått: 40x19, yttermått inklusive ram. 62x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:19:10
6/10 17:44:09
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson